Давайте уявімо собі такі картину: одного разу ви прокинулися від звуків різноманітних тварин. Глянувши у вікно, ви побачили, як вулицею йдуть парами тварини в ковчег. Нам відома ця історія, нам також відомо і те, що тільки ті люди, котрі зайдуть в ковчег зможуть пережити майбутній потоп. А тепер слід задуматися про те, що до цього часу не було і маленького натяку дощу. Сама ж картина побаченого: тварини направляються парами в ковчег чи вона б переконала нас про майбутній потоп?

В часи Ноя люди бачили, що він будує ковчег, чули його проповідь про великий та небачений до цього часу потоп, бачили, як тварини прямують в ковчег, проте, на жаль, так ніхто і не повірив праведникові. Те ж саме відбувається з нами: ми бачимо, як біблійні пророцтва сповнюються перед нашими очима, але не поспішаємо виправлятися та задумуватися над своїм життям. Відкривши Біблію, ми знайдемо в ній безліч пророцтв про те, що має відбуватися в останні часи. Різниця між часами Ноя та нашими днями полягає в тому, що у них були сотні років пророчих слів та попереджень, а в нас – тисячі років.

Всі ми чули ці пророцтва про війни, цунамі, землетруси, хвороби, що діти стануть неслухняними своїм батькам, а також інші попередження про те, яким буде наше суспільство в останні часи. Ми не тільки бачимо, як ці пророцтва виконуються, але також бачимо, як продовжує жити наше суспільство, все більше віддаляючись від Бога та моральних принципів.

Ми повинні взяти за приклад Ноя та виконувати два принципи. По-перше, Ной робив те, що йому повелів Господь: він будував ковчег. Ной не ховався, проголошуючи всім про майбутній потоп. Він був зайнятий, виконуючи все те, що звелів Господь, з дня на день, очікуючи дощу. Ной будував ковчег, щоби пережити потоп та врятувати всіх, хто захоче у нього увійти, навіть, коли дощу ніщо і не провіщало. По-друге, Ной проповідував праведність. Він не проповідував страх. Він не проповідував політику. Він не проповідував ненависть та розбрат. Він проповідував праведність. Нам також слід, як і Ною, проповідувати послання, котре буде нагадувати людям, про праведність, яку заслужив нам Ісус на хресті.

І чим більше ми будемо бачити виконання пророцтв, тим більше нам потрібно брати приклад з Ноя. Нам потрібно виконувати своє покликання, котре Бог заклав в наше життя та проповідувати праведність в Ісусі Христі. Та жити так, як навчає апостол Яків: «Ти маєш віру, а я маю діла. Покажи мені твою віру без діл, а я тобі покажу моїми ділами мою віру» (Як. 2:18).

Поширити: