ODLУ Івано-Франківську відбувся прикрий інцидент, коли чоловікові стало зле і з Дитячої Обласної Лікарні ніхто не прийшов йому на допомогу

Така поведінка ескулапів викликає злість, але, звичайно, що не можна всіх міряти під одну гребінку і цей пост трохи про інше.

Не встигли влягтись хвилі викликані о. Юстином та п. Іриною Магдиш, як у о. Юстина знайшовся послідовник, о. Руслан П’яста який тепер вимагає звільнення лікаря.

Отець Руслан П’яста вважає, що керівництво департаменту охорони здоров’я та лікарні мають негайно звільнити лікаря, який відмовся надати першу медичну допомогу чоловіку, а громадськість має проконтролювати процес звільнення.

Хай до лікаря, розібравшись у ситуації, застосовують ті покарання, які передбачені посадовими інструкціями та чинним законодавством, а от до отця є певні питання:

Якщо отець Руслан П’яста є головою церковної комісії з душпастирства охорони здоров’я Івано-Франківськоі архієпархіі УГКЦ, то напрошується питання: як працює ця комісія, коли трапляються такі прикрі випадки, що планує робити ця комісія, щоб запобігти їх. А я скажу, що робить: у кращому випадку проведуть молебень, зроблять фото і пропіаряться, що вони багато зробили.

А ще, якщо отець робить такі голосні заяви, то я думаю, йому вистачить хоробрості у разі атаки на Церкву тримати оборону!

P.S. Щодо лікаря то тут просто показався той стан медицини який ми маємо, так що нам слід говорити не про реформи, а про зміну системи, звільнення одного нічого не змінить, бо буде тоді працювати не у Обласній Лікарні, а скажімо в районній…

 

Поширити: