Кілька днів не був у мережі… такий спокій…

І тут повернувся до справ, тільки глянув у Фейсбук… і накрило хвилею…

Якщо дві перші новини ще так-сяк можна «ковтнути і переварити», то остання ніяк не піддається ні розумінню, ні поясненню. Так і хочеться крикнути в очі отцю: «Отче, для чого тобі зброя? Для кого? Твоя зброя – Хрест та Євангеліє…» Я в шоці.

А пояснення отця мене взагалі ввело у ступор «…в пам’ять про зону АТО він везе додому “подарунки”, щоб “глушити рибу”» .

Ну, якщо б знайшли кілька патронів та гранату, сказали б підкинули, але два гранатомети та шість гранат – це цілий арсенал.

Дуже класний медіа привід для прихильників «Русскаго міра», УПЦ МП та ворогів церкви. Реакція не заставила себе довго чекати: “Пастырь защитников Украины”: священник-униат вез домой с Донбасса целый арсеналПастыри смерти: кто духовно окормлял украинских карателей в ДонбассеБатюшка в поле гранату нашел… ; Батюшка собирался глушить рыбу гранатами и гранатометами из зоны АТО.

Де ж ті, що у Церкві шукають якесь загадкове гей-лобі і тупо не хочуть бачити реальних проблем.

Від усього цього хочеться вити вовком, чому в Церкві, яку люблю, мають місце такі речі.

Це тільки перші сигнали, якщо священоначалля Церкви не прийме якихось кардинальних кроків, то будуть ще і інші подібні медіа приводи.

Може отцям у семінарії варто, крім богословських дисциплін, вивчати фізику, де є цікавий закон: «на всяку дію є рівна протидія», перефразувавши це, можемо сказати, кожна дія тягне за собою певний наслідок: позитивний чи негативний. Кожен вчинок духовної особи за собою тягне певну реакцію…

Дорогі отці, ну хоч трошки думайте, що робите, що кажете і що пишете…

Поширити: